











Redaktør: rumlebumle





Ja den er sød..rumlebumle skrev:Orv nogle fine ting du har fået lavet. Jeg kan især godt li´ den øverste kæde med korset.. Men de andre smykker er nu også ret flotte..

Hold da op, syr du også? Sikken da en oplevelse din datter har fået med sådan at skulle synge for dronningen..dimsedutten skrev:Ja den er sød..rumlebumle skrev:Orv nogle fine ting du har fået lavet. Jeg kan især godt li´ den øverste kæde med korset.. Men de andre smykker er nu også ret flotte..
Den er lavet til min datter på 9 år da hun i den skønneste mørke lilla satin og sifon kjole ( som jo også blev syet af hendes mor) skulle ind på københavns rådhus og synge for dronningen sammen med klassen. øreringene nedenunder passer til det er bare et meget dårligt billede.
